Ak máte vynikajúci podnikateľský plán, na ktorého realizáciu máte žalostne málo času ale cítite, že sa nestihnete včas chopiť príležitosti nezúfajte. Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe kúpy predpripravenej tzv. ready-made spoločnosti.

V prípade, že chcete začať s vlastným podnikaním musíte počítať s tým, že už od samotného začiatku Vás to bude stáť nemalé úsilie a pravdepodobne sa aj zapotíte. V súčasnosti legislatíva a byrokratické zaťaženie príliš neuľahčuje založenie spoločnosti. Musíte sa pripraviť na záplavu všemožných potrebných dokumentov a na maratónsky beh po úradoch. To všetko je veľmi vyčerpávajúce a absolvovanie týchto krokov, neznamená, že ste uspeli. Tesne pred úspešným koncom Vás môže zastaviť prekážka, ktorú Vám do cesty vloží niektorý z úradov či banka a tým pádom budete celý kolobeh musieť absolvovať znova. To môže zabrať niekoľko týždňov, ba až mesiacov a za ten čas môže Vaša konkurencia získať náskok, čo nechcete samozrejme dopustiť. Preto môžete svoj čas ušetriť spolu s peniazmi a nervami, tým, že začnete podnikať s predpripravenou spoločnosťou.

Tu sú dôvody, prečo sa to oplatí:

  1. Odpadne Vám väčšina byrokratického zaťaženia vrátane behania po rôznych úradoch
  2. Nemusíte čakať na zápis do Obchodného registra.
  3. Spoločnosť získate s už splateným kapitálom
  4. Naše ready-made spoločnosti sú bez akýchkoľvek dlhov a iných záväzkov.
  5. Spoločnosť s históriou disponuje vyššou mierou dôveryhodnosti pre potenciálnych partnerov, investorov či banku.
  6. Naše ready-made spoločnosti majú vybavené povolenie podnikať v rozsahu voľnej živnosti
  7. Rýchlosť – s podnikaním, môžete začať počas prvých 24 hodín.

Na záver si Vám dovolíme ešte poradiť aby ste si ready-made spoločnosť zaobstarali od renomovaného predajcu s.r.o., ktorý Vám dokáže garantovať bezdlžnosť spoločnosti nezávislým auditorom, ktorý je členom Slovenskej komory auditorov.