Máte novú alebo už existujúcu spoločnosť a jej sídlo chcete mať v Bratislave?

Máte dosť zbytočných výdavkov na prevádzku kancelárie ,ktorú ani nepotrebujete?

Možnosť virtuálneho sídla a virtuálnej kancelárie v Bratislave je potom to, čo hľadáte!

Naša kancelária sa v priebehu rokov stala stabilným poskytovateľom virtuálneho sídla a virtuálnej kancelárie s množstvom spokojných klientov.

V rámci našich služieb poskytujeme virtuálne sídla spoločnostiam , ktoré si z najrôznejších príčin vybrali možnosť nezainvestovať do prenajatia vlastnej kancelárie. Takto vám vieme zabezpečiť sídlo spoločnosti na poprednej adrese.

Veľkým plusom nami ponúkanej adresy je dostupnosť , priaznivá  poloha, ktorá vám zaručí zvýšenie dôveryhodnosti pred vašimi partnermi.  

Tieto služby sú veľmi výhodné hlavne pre zahraničných podnikateľov, ktorý nemajú znalosť slovenskej legislatívy ale chceli by rýchlo expandovať na slovenský trh  a na ich podnikanie nepotrebujú prenajímať svoje vlastné kancelárske priestory.

Možnosť využitia služby virtuálneho sídla je veľkým lákadlom aj pre slovenské firmy , ktoré nepodnikajú v Bratislave. Ich spoločnosť zmenou sídla na bratislavskú adresu získajú vyšší kredit a zároveň nemusia platiť vysoké nájomné za kancelárske priestory .

Záujem o virtuálne sídlo stúpa v období hospodárskeho poklesu, kedy sa podnikatelia snažia o   čo najefektívnejšie využívanie svojich financií ,čo pri zrušení kancelárie a prechode na virtuálne sídlo ušetrí mesačne značný obnos peňazí.

Všetky náležitosti spojené s prevádzkou virtuálneho sídla a virtuálnej kancelárie poskytujeme v súlade s aktuálnou právnou úpravou.